خدمات مشاوره ای خانه لینک ایران

امروزه برنامه ریزی در حوزه فنآوری های اطلاعاتی و همچنین مشاوره به منظور انتخاب و پیاده سازی فنآوری ها و محصولات مناسب از جایگاه ویژه ای در سازمان های دولتی و خصوصی برخوردار شده است. این سازمان ها سالانه مبالغ قابل توجه ای از بودجه خود را به شکل تامین تجهیزات سخت افزاری، تهیه نرم افزار، توسعه شبکه و خطوط ارتباطی، تولید داده ها و اطلاعات، آموزش کارکنان و سایر مسائل مشابه سرمایه گذاری می کنند. با تمام این احوال با نگاهی به سازمان های مختلف در سطح کشور باید اذعان داشت که نمونه های موفق در حوزه سرمایه‌گذاری شایسته در فنآوری اطلاعات بسیار اندک بوده است.

نقش مشاور در سازمان به عنوان متخصص و خبره ای بی طرف است که با دارا بودن آگاهی و تجربه کافی، در کنار مدیریت یا مدیران فناوری به طراحی، نظارت و انتخاب راهکارها و سیستم ها و محصولات مطلوب می پردازد.

 

خدمات مشاوره در زمینه آی تی و شبکه و ویدئو کنفرانس و آموزش از راه دور
 
 

ارتباطات یکی از نیازهای حیاتی بشریت است و انسان همواره به دنبال يافتن راهي بوده است که بتواند با استفاده از آن با سایر همنوعان خود ارتباط برقرار نماید. اين نياز انسان را به سمت اختراع وسايلي همچون تلگراف، تلفن، موبايل، اينترنت هدايت كرده است. از طرفي با افزايش امكانات و ضريب نفوذ اين فناوری­ها در زندگي روزمره بشري، ارتباطات نیز اشکال پیچیده تر و گسترده تری به خود گرفت و علاوه بر ارتباط صوتی می توان به انواع ارتباطات دیگر نظیر ارتباطات تصویری و ارتباطات متنی و ارتباطات از طریق پست الکترونیک و ارتباطات چندگانه صوتی و تصویری ( ویدئو کنفرانسینگ ) و ... اشاره کرد.

  گذشت زمان و با گسترده تر شدن انواع این فناوری ها و حرکت به سوی دیجیتالی شدن سازمان ها و شرکت های بزرگ، این سوال در ذهن همگان شکل گرفت که آیا راهي براي يكپارچه ساختن این ارتباطات و امكانات نوین وجود دارد یا خیر؟

با توجه به اینکه مباحث مربوط به ارتباطات یکپارچه چه به لحاظ نرم افزاری و چه به لحاظ سخت افزاری بسیار پیچیده و گسترده می باشد، خدمات مشاوره ای قبل از نصب و راه اندازی این سیستم می تواند کمک شایانی به اتخاذ تصمیم درست در انتخاب روش صحیح بیانجامد. شرکت های بزرگ با شعبات مختلف و سازمان های دولتی و بانک ها و سایر ارگان ها می توانند از این مزایا و خدمات مشاوره ای استفاده نمایند.  


زمینه های مشاوره :

طراحی و پیاده سازی زیرساخت های ارتباطات یکپارچه با استفاده از تکنولوژی محصولات مایکروسافت
طراحی و پیاده سازی سیستم تلفن اینترنتی Voip  با استفاده از راهکار  Microsoft Lync
مشاوره و پیاده سازی و ارائه راهکارهای کم هزینه سیستم های  ویدئوکنفرانسینگ و وب کنفرانسینگ
مشاوره و پیاده سازی در زمینه اسقرار سیستم جامع آموزش از راه دور - E-Learning
استقرار سامانه پست الکترونیک درون سازمانی با استفاده از محصول پرکاربرد  Exchange Server
یافتن راه های کاهش هزینه های سازمان های یزرگ، هزینه مکالمات و مکاتبات و  تسهیل سازی ارتباطات
برگزاری دوره های تخصصی و کاربردی آموزش  Microsoft Lync 


 


صفحه اصلی | درباره ما | خدمات | دانلود | مشاوره | ارتباط با ما
باز نشر مطالب صرفا با ذکر نام کهن شبکه پارسیان مجاز می‏باشد
کلیه حقوق این سایت برای شرکت مهندسی کهن شبکه پارسیان محفوظ می باشد
Copyright © 2014 Persian Ancient Network Co. All brand names are propert of their respective owners