راهکار ویدئو کنفرانس مایکروسافت


مروری بر ویدئو کنفرانس

با سیستم جامع کنفرانس تصویری و وب کنفرانسینگ، شما می توانید یک جلسه حضوری را کاملا شبیه سازی کنید، می توانید دیگران را ببینید و صدایشان را به وضوح بشنوید.

با ویدئو کنفرانس حتی می توانید اسناد و مدارک را نمایش دهید و مصوبات یک جلسه را با امضاء خود تأیید کنید. در ویدئو کنفرانس فاصله نقاط مهم نیست و می توانید در هر کجای دنیا که باشید یک جایگزین مناسب برای ملاقات رو در رو داشته باشید.

 راهکار ویدئو کنفرانس مایکروسافت video conference system

زیرساخت شبکه برای ویدئو کنفرانس

بهترین روش برای ایجاد ارتباط ویدئو کنفرانس استفاده از زیرساخت اینترنت و پروتکل IP می باشد. با استفاده از اینترنت با شرایطی خاص، می توان یک ارتباط ویدئو کنفرانس با کیفیت بالا برقرار کرد. یکی از این شرایط سرعت خط دسترسی به اینترنت است. هر چند ویدئو کنفرانس را می توان حتی با خطوط 64 کیلو بیت در ثانیه نیز برقرار کرد، سرعت های بالاتری برای کیفیت تصویر مناسب مورد نیاز است. به عنوان مثال یک ارتباط تصویری مناسب با وضوح استاندارد به یک خط اینترنت 512 کیلوبیت نیاز دارد. ویدئو کنفرانس با وضوح بالا (HD) نیاز به پهنای باندی تقریبا برابر 2 مگابیت بر ثانیه دارد. علاوه بر دسترسی به اینترنت، برای ویدئو کنفرانس شما نیازمند یک آدرس ای پی معتبر نیز می باشید. آدرس IP در واقع شناسه ای برای هر کامپیوتر متصل به اینترنت است. آدرس IP معتبر به معنی آدرسی است که از هر جای اینترنت قابل دسترسی است.


سیستم جامع ویدئو کنفرانس، ویدئو کنفرانس نرم افزاری، ویدئو کنفرانس سخت افزاری، فرق نرم افزاری با سخت افزاری، فرق ویدئو کنفرانس، microsoft lync


مزیت های ویدئو کنفرانس

مهمترین ویژگی یک کنفرانس ویدئویی، حذف مسافرت های شغلی و استفاده بهینه از زمان می باشد.

در جایی که وقت ارزشمند است، اتلاف وقت موجب ضرر اقتصادی می گردد. در نتیجه استفاده از سیستم های ویدئو کنفرانس حداقل هم ارزش با زمان می باشد. هرچه زمان با ارزش تر باشد، با استفاده از ویدئو کنفرانس سود بیشتری نصیب ما خواهد شد.

از طرف دیگر با حذف هزینه های رفت و آمد و مخارج جانبی ناشی از مسافرت ها، در مدت زمان کوتاهی سرمایه گزاری اولیه به سود دهی خواهد رسید.

  • کاهش فاصله ها و فراهم نمودن امکان حضور همزمان در چندین مکان مختلف
  • حذف خطرات و مشکلات ناشی از مسافرت های شغلی
  • صرف جویی اقتصادی در هزینه های ایاب و ذهاب
  • صرف جویی در وقت


دانلود طرح جامع ویدئوکنفرانس و وب کنفرانس مبتنی بر محصول قدرتمند مایکروسافت لینک 

.


مشاهده دموی آنلاین Microsoft Lync

microsoft_lync_2013_online_demo.png - 26.68 کیلو بایت

مشاهده لیست مشتریان Lync
صفحه اصلی | درباره ما | خدمات | دانلود | مشاوره | ارتباط با ما
باز نشر مطالب صرفا با ذکر نام کهن شبکه پارسیان مجاز می‏باشد
کلیه حقوق این سایت برای شرکت مهندسی کهن شبکه پارسیان محفوظ می باشد
Copyright © 2014 Persian Ancient Network Co. All brand names are propert of their respective owners