نصب و راه اندازی سرور لینک Lync در کارگزاری بانک آینده

استقرار سیستم ویدئوکنفرانس لینک به همراه تنظیمات Certificate سرور اختصاصی Lync 2013 و نیز خاصیت Mobility برای کاربران موبایل و اینترنت و دسترسی از شبکه اینترانت و Internet

در زیرساخت شبکه کارگزاری بانک آینده توسط خانه لینک ایرانبا استقرار سیستم Microsoft Lync 2013 و انجام تنظیمات راهکار VOIP و ارتباطات متنی و صوتی و تصویری VideoConference، کاربران شعبات مختلف کارگزاری بانک آینده می توانند از هر نقطه ای با سایر پرسنل و همکاران خود در ارتباط باشند.
کم شدن تماس های تلفنی و دسترسی آنلاین به یکدیگر و آگهی از وضعیت حضور در کلاینت Lync و گفتگوی تحت شبکه و از طریق هدست و برقراری انواع ارتباطات مختلف و سیستم ویدئوکنفرانس بسیار ساده و کاربردی و ... از مزایای راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت لینک 2013 می باشد.

به منظور آشنایی بیشتر مخاطبان مبحث ارتباطات یکپارچه و VOIP ویدئوکنفرانس نرم افزاری با استفاده ار تکنولوژی قدرتمند برنامه Microsoft Lync، تیم فنی خانه لینک، دموی آنلاین برنامه Lync را اختیار مخاطبان عزیز قرار داده است.

این Demo نسخه ای 2013  از برنامه مایکروسافت لینک می باشد که با امکانات کامل در اختیار شما قرار می گیرد تا آن را تست نموده و مطمئن شوید که متناسب با نیاز شما می باشد یا خیر.

مشاهده دموی آنلاین Microsoft Lync

microsoft_lync_2013_online_demo.png - 26.68 کیلو بایت

مشاهده لیست مشتریان Lyncصفحه اصلی | درباره ما | خدمات | دانلود | مشاوره | ارتباط با ما
باز نشر مطالب صرفا با ذکر نام کهن شبکه پارسیان مجاز می‏باشد
کلیه حقوق این سایت برای شرکت مهندسی کهن شبکه پارسیان محفوظ می باشد
Copyright © 2014 Persian Ancient Network Co. All brand names are propert of their respective owners